2512-473J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
Dataark: 2512-473J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-473J
Varenummer 2512-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 69988 pcs Datablad 2512-473J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-473J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 310mA 4.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 4.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 310mA Nuværende - Mætning 233mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-473F
2512-473F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
På lager: 23483 pcs
Hent: 2512-473F.pdf
RFQ
2512-472K
2512-472K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
På lager: 80100 pcs
Hent: 2512-472K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Hent: 2512-562K.pdf
2512-562J
2512-562J
Hent: 2512-562J.pdf
2512-562G
2512-562G
Hent: 2512-562G.pdf
2512-562H
2512-562H
Hent: 2512-562H.pdf
Hent: 2512-473G.pdf