2512-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Dataark: 2512-562J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-562J
Varenummer 2512-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83763 pcs Datablad 2512-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-562J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 606mA 1.1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 606mA Nuværende - Mætning 455mA
Relaterede produkter
2512-562F
2512-562F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM