2512R-102J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-102J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
Dataark: 2512R-102J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-102J
Varenummer 2512R-102J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 67867 pcs Datablad 2512R-102J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-102J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 1.64A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.64A Nuværende - Mætning 1.23A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-102K
2512R-102K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
På lager: 93982 pcs
Hent: 2512R-102K.pdf
RFQ
25129 BK005
25129 BK005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: MULTI-PAIR 18C 22AWG BLK 100'
På lager: 5036 pcs
Hent: 25129 BK005.pdf
RFQ
2512R-102F
2512R-102F
producenter: API Delevan
Hent: 2512R-102F.pdf
2512R-103K
2512R-103K
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD