2512R-103H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-103H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Dataark: 2512R-103H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-103H
Varenummer 2512R-103H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50771 pcs Datablad 2512R-103H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-103H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Inductor 519mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 519mA Nuværende - Mætning 389mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-103K
2512R-103K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
På lager: 89266 pcs
Hent: 2512R-103K.pdf
RFQ
2512R-103G
2512R-103G
producenter: API Delevan
På lager: 30217 pcs
Hent: 2512R-103G.pdf
RFQ
2512R-102H
2512R-102H
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
Hent: 2512R-102H.pdf
2512R-102K
2512R-102K