2512R-104J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-104J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Dataark: 2512R-104J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512R-104J
Varenummer 2512R-104J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80480 pcs Datablad 2512R-104J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 2512R-104J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max
Nuværende vurdering 260mA Nuværende - Mætning 195mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-104G
2512R-104G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
På lager: 33968 pcs
Hent: 2512R-104G.pdf
RFQ
2512R-103J
2512R-103J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
På lager: 72467 pcs
Hent: 2512R-103J.pdf
RFQ
2512R-103K
2512R-103K