2512R-183G
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-183G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
Dataark: 2512R-183G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-183G
Varenummer 2512R-183G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36571 pcs Datablad 2512R-183G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-183G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 18µH Unshielded Inductor 394mA 2.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 2.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 394mA Nuværende - Mætning 296mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-182H
2512R-182H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
På lager: 56595 pcs
Hent: 2512R-182H.pdf
RFQ
2512R-183K
2512R-183K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD