2512R-222G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-222G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Dataark: 2512R-222G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512R-222G
Varenummer 2512R-222G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37200 pcs Datablad 2512R-222G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 2512R-222G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning 750mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-183K
2512R-183K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD