3090-390J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-390J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Dataark: 3090-390J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-390J
Varenummer 3090-390J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27824 pcs Datablad 3090-390J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-390J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 39nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 900MHz
Detaljeret beskrivelse 39nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 870mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-391F
3090-391F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
På lager: 7524 pcs
Hent: 3090-391F.pdf
RFQ
3090-332K
3090-332K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
På lager: 34764 pcs
Hent: 3090-332K.pdf
RFQ