3090-391H
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Dataark: 3090-391H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-391H
Varenummer 3090-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15573 pcs Datablad 3090-391H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-391H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 200MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 500mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 500mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-392H
3090-392H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
På lager: 16788 pcs
Hent: 3090-392H.pdf
RFQ
3090-392G
3090-392G
producenter: API Delevan
På lager: 11100 pcs
Hent: 3090-392G.pdf
RFQ
3090-332K
3090-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM