3090-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Dataark: 3090-562J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-562J
Varenummer 3090-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28712 pcs Datablad 3090-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-562J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 53MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 145mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-561K
3090-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
På lager: 27568 pcs
Hent: 3090-561K.pdf
RFQ
3090-562F
3090-562F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
På lager: 7628 pcs
Hent: 3090-562F.pdf
RFQ
3090-680J
3090-680J
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Hent: 3090-680J.pdf
3090-562G
3090-562G
Hent: 3090-562G.pdf