3090-681H
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Dataark: 3090-681H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-681H
Varenummer 3090-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17545 pcs Datablad 3090-681H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-681H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 140MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 390mA 500 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 390mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-681K
3090-681K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
På lager: 32548 pcs
Hent: 3090-681K.pdf
RFQ
3090-682H
3090-682H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
På lager: 15566 pcs
Hent: 3090-682H.pdf
RFQ
3090-682F
3090-682F
Hent: 3090-682F.pdf
3090-682G
3090-682G
Hent: 3090-682G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Hent: 3090-680K.pdf
3090-680J
3090-680J
Hent: 3090-680J.pdf
Hent: 3090-681J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Hent: 3090-681F.pdf
Hent: 3090-681G.pdf