3090R-122G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-122G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Dataark: 3090R-122G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090R-122G
Varenummer 3090R-122G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12258 pcs Datablad 3090R-122G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-122G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 265mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090R-122H
3090R-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
På lager: 15030 pcs
Hent: 3090R-122H.pdf
RFQ
3090R-122F
3090R-122F
producenter: API Delevan
På lager: 8600 pcs
Hent: 3090R-122F.pdf
RFQ
3090R-122K
3090R-122K