3090R-122J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Dataark: 3090R-122J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-122J
Varenummer 3090R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27393 pcs Datablad 3090R-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-122J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 265mA Nuværende - Mætning -