3090R-390J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-390J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Dataark: 3090R-390J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-390J
Varenummer 3090R-390J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26952 pcs Datablad 3090R-390J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-390J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 39nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 900MHz
Detaljeret beskrivelse 39nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 870mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
3090R-391J
3090R-391J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
På lager: 28399 pcs
Hent: 3090R-391J.pdf
RFQ
3090R-332J
3090R-332J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
På lager: 28793 pcs
Hent: 3090R-332J.pdf
RFQ
3090R-390K
3090R-390K
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Hent: 3090R-390K.pdf
3090R-391K
3090R-391K