3090R-391H
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Dataark: 3090R-391H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-391H
Varenummer 3090R-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16982 pcs Datablad 3090R-391H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-391H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 200MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 500mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 500mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090R-390J
3090R-390J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
På lager: 26952 pcs
Hent: 3090R-390J.pdf
RFQ
3090R-391J
3090R-391J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
På lager: 28399 pcs
Hent: 3090R-391J.pdf
RFQ
3090R-332K
3090R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM