4302-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4302-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Dataark: 4302-332J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4302-332J
Varenummer 4302-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58714 pcs Datablad 4302-332J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302-332J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 40MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 1.85 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.85 Ohm Max
Nuværende vurdering 285mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4302-391H
4302-391H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
På lager: 32989 pcs
Hent: 4302-391H.pdf
RFQ
4302-332G
4302-332G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
På lager: 23365 pcs
Hent: 4302-332G.pdf
RFQ
4302-332K
4302-332K
Hent: 4302-332K.pdf
Hent: 4302-391G.pdf
4302-391J
4302-391J
Hent: 4302-391J.pdf
Hent: 4302-391K.pdf
4302-332F
4302-332F
Hent: 4302-332F.pdf