4302-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4302-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Dataark: 4302-391J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4302-391J
Varenummer 4302-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 49061 pcs Datablad 4302-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302-391J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 825mA 220 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 825mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4302-391F
4302-391F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
På lager: 14793 pcs
Hent: 4302-391F.pdf
RFQ
4302-392J
4302-392J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM
På lager: 46259 pcs
Hent: 4302-392J.pdf
RFQ
4302-392G
4302-392G
Hent: 4302-392G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Hent: 4302-332J.pdf
4302-391K
4302-391K
Hent: 4302-391K.pdf
Hent: 4302-392K.pdf
4302-391H
4302-391H
Hent: 4302-391H.pdf
Hent: 4302-332H.pdf
Hent: 4302-392F.pdf