4302R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4302R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM
Dataark: 4302R-122J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4302R-122J
Varenummer 4302R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45109 pcs Datablad 4302R-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302R-122J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 75MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 500mA 600 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max
Nuværende vurdering 500mA Nuværende - Mætning -