4302R-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4302R-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Dataark: 4302R-123J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4302R-123J
Varenummer 4302R-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47813 pcs Datablad 4302R-123J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302R-123J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 16MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 140mA 7.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 7.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 140mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4302R-151H
4302R-151H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD
På lager: 31222 pcs
Hent: 4302R-151H.pdf
RFQ
4302R-123G
4302R-123G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
På lager: 19301 pcs
Hent: 4302R-123G.pdf
RFQ
4302R-122K
4302R-122K
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM
Hent: 4302R-122K.pdf
4302R-122H
4302R-122H
Hent: 4302R-122H.pdf
4302R-123K
4302R-123K
Hent: 4302R-123K.pdf
4302R-151K
4302R-151K