4554-6R8K
Produkt oversigt
Varenummer: 4554-6R8K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Dataark: 4554-6R8K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4554-6R8K
Varenummer 4554-6R8K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29168 pcs Datablad 4554-6R8K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554-6R8K 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 6.8µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 29MHz
Detaljeret beskrivelse 6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.7A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554-6R8M
4554-6R8M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
På lager: 59018 pcs
Hent: 4554-6R8M.pdf
RFQ
4554-821J
4554-821J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
På lager: 24893 pcs
Hent: 4554-821J.pdf
RFQ
45540
producenter: Greenlee Communications
Beskrivelse: TOOL HAND CRIMPER MODULAR SIDE
Hent:
4554-680K
4554-680K
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Hent: 4554-680K.pdf
Hent: 4554-821K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Hent: 4554-681J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
45540
producenter: Wiha
Beskrivelse: SCREWDRIVER TORX T40 9.76"
Hent: 45540.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH