4554-6R8M
Produkt oversigt
Varenummer: 4554-6R8M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Dataark: 4554-6R8M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4554-6R8M
Varenummer 4554-6R8M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59018 pcs Datablad 4554-6R8M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554-6R8M BULK 100 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.96MHz
selvinduktion 6.8µH Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvens - Selvresonans 29MHz Detaljeret beskrivelse 6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max Nuværende vurdering 3.7A
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554-561K
4554-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
På lager: 65438 pcs
Hent: 4554-561K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
På lager: 63456 pcs
Hent: 4554-681K.pdf
RFQ
4554-681J
4554-681J
Hent: 4554-681J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
Hent: 4554-821J.pdf
45540
producenter: Greenlee Communications
Beskrivelse: TOOL HAND CRIMPER MODULAR SIDE
Hent:
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
4554-6R8K
4554-6R8K
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Hent: 4554-6R8K.pdf
45541
Hent:
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
producenter: Wiha
Beskrivelse: SCREWDRIVER TORX T40 9.76"