4554R-681J
Produkt oversigt
Varenummer: 4554R-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Dataark: 4554R-681J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4554R-681J
Varenummer 4554R-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27634 pcs Datablad 4554R-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554R-681J 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 1.6MHz
Detaljeret beskrivelse 680µH Unshielded Inductor 380mA 1.6 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 380mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554R-4R7M
4554R-4R7M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
På lager: 32469 pcs
Hent: 4554R-4R7M.pdf
RFQ
4554R-561J
4554R-561J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
På lager: 28181 pcs
Hent: 4554R-561J.pdf
RFQ
4554R-4R7K
4554R-4R7K
Hent: 4554R-4R7K.pdf
4554R-561K
4554R-561K
Hent: 4554R-561K.pdf
4554R-681K
4554R-681K
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Hent: 4554R-681K.pdf
4554R-820K
4554R-820K
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
Hent: 4554R-820K.pdf
4554R-821J
4554R-821J
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
Hent: 4554R-821J.pdf
4554R-6R8M
4554R-6R8M
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Hent: 4554R-6R8M.pdf
4554R-560K
4554R-560K
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Hent: 4554R-560K.pdf
4554R-680K
4554R-680K
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Hent: 4554R-680K.pdf
4554R-6R8K
4554R-6R8K
Hent: 4554R-6R8K.pdf
4554R-821K
4554R-821K