4554R-6R8M
Produkt oversigt
Varenummer: 4554R-6R8M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Dataark: 4554R-6R8M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4554R-6R8M
Varenummer 4554R-6R8M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33711 pcs Datablad 4554R-6R8M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554R-6R8M 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 6.8µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 29MHz
Detaljeret beskrivelse 6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.7A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554R-681J
4554R-681J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
På lager: 27634 pcs
Hent: 4554R-681J.pdf
RFQ
4554R-820K
4554R-820K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
På lager: 33347 pcs
Hent: 4554R-820K.pdf
RFQ
4554R-561K
4554R-561K
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Hent: 4554R-561K.pdf
4554R-561J
4554R-561J
Hent: 4554R-561J.pdf
4555
producenter: Davies Molding, LLC.
Beskrivelse: PULL HANDLE 2 POINT PLASTIC BK
Hent: 4555.pdf
4555-0
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: MINIGRABBER CLIP D-I-Y BLK
Hent: 4555-0.pdf
4554R-680K
4554R-680K
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Hent: 4554R-680K.pdf
Beskrivelse: MINIGRABBER CLIP D-I-Y 1BLK/1RED
4554R-681K
4554R-681K
Hent: 4554R-681K.pdf
4554R-821J
4554R-821J
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
Hent: 4554R-821J.pdf
4554R-6R8K
4554R-6R8K
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Hent: 4554R-6R8K.pdf
4554R-821K
4554R-821K