4564-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4564-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Dataark: 4564-332J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4564-332J
Varenummer 4564-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25162 pcs Datablad 4564-332J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4564
Vurderinger - Q @ Freq 90 @ 252kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4564-332J 100 BULK Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 252kHz selvinduktion 3.3mH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 700kHz
Detaljeret beskrivelse 3.3mH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 13 Ohm Max
Nuværende vurdering 100mA Nuværende - Mætning -