4564-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4564-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Dataark: 4564-391J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4564-391J
Varenummer 4564-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26109 pcs Datablad 4564-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4564
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4564-391J 100 BULK Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 2.1MHz
Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4564-331K
4564-331K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
På lager: 66303 pcs
Hent: 4564-331K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
På lager: 76944 pcs
Hent: 4564-392K.pdf
RFQ
4564-472J
4564-472J
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Hent: 4564-472J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Hent: 4564-392J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH