4590R-184J
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 2.105A 150 MOHM
Dataark: 4590R-184J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4590R-184J
Varenummer 4590R-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 2.105A 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31367 pcs Datablad 4590R-184J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-184J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Wirewound Inductor 2.105A 150 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.105A Nuværende - Mætning 1.3A
Relaterede produkter
4590R-155J
4590R-155J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.5MH 750MA 1.18 OHM
På lager: 35504 pcs
Hent: 4590R-155J.pdf
RFQ
4590R-156K
4590R-156K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 250MA 10.7 OHM TH
På lager: 22682 pcs
Hent: 4590R-156K.pdf
RFQ
4590R-183K
4590R-183K
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH
Hent: 4590R-183K.pdf
4590R-223J
4590R-223J
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH
Hent: 4590R-223J.pdf
4590R-155K
4590R-155K
Hent: 4590R-155K.pdf
4590R-184K
4590R-184K
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 2.105A 150 MOHM
Hent: 4590R-184K.pdf
4590R-186K
4590R-186K
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 210MA 14.8 OHM TH
Hent: 4590R-186K.pdf
4590R-185K
4590R-185K
Beskrivelse: FIXED IND 1.8MH 665MA 1.5 OHM TH