4590R-223J
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH
Dataark: 4590R-223J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4590R-223J
Varenummer 4590R-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37042 pcs Datablad 4590R-223J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-223J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 5.26A 24 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 24 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.26A Nuværende - Mætning 3.5A
Relaterede produkter
4590R-185J
4590R-185J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8MH 665MA 1.5 OHM TH
På lager: 34825 pcs
Hent: 4590R-185J.pdf
RFQ
4590R-225J
4590R-225J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2MH 615MA 1.76 OHM
På lager: 30041 pcs
Hent: 4590R-225J.pdf
RFQ
4590R-186K
4590R-186K
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 210MA 14.8 OHM TH
Hent: 4590R-186K.pdf
4590R-224K
4590R-224K
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM
Hent: 4590R-224K.pdf
4590R-223K
4590R-223K
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH
Hent: 4590R-223K.pdf
4590R-184J
4590R-184J
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 2.105A 150 MOHM
Hent: 4590R-184J.pdf
4590R-186J
4590R-186J
Hent: 4590R-186J.pdf
4590R-185K
4590R-185K
Hent: 4590R-185K.pdf
4590R-224J
4590R-224J
Hent: 4590R-224J.pdf
4590R-184K
4590R-184K
Hent: 4590R-184K.pdf
4590R-225K
4590R-225K