5022-432H
API DelevanAPI Delevan
5022-432H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-432H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Dataark: 5022-432H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-432H
Varenummer 5022-432H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37988 pcs Datablad 5022-432H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022-432H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 2.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 390mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-432F
5022-432F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
På lager: 20834 pcs
Hent: 5022-432F.pdf
RFQ
5022-433G
5022-433G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
På lager: 25742 pcs
Hent: 5022-433G.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM