5022-432J
API DelevanAPI Delevan
5022-432J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-432J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Dataark: 5022-432J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-432J
Varenummer 5022-432J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56076 pcs Datablad 5022-432J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-432J TR 800
DN2275TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Phenolic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 4.3µH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 95MHz Detaljeret beskrivelse 4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.4 Ohm Max Nuværende vurdering 390mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-432F
5022-432F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
På lager: 20834 pcs
Hent: 5022-432F.pdf
RFQ
5022-433J
5022-433J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
På lager: 60937 pcs
Hent: 5022-433J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Hent: 5022-431J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 430UH 147MA 17.1 OHM
Hent: 5022-434F.pdf
5022-431G
5022-431G
Hent: 5022-431G.pdf
5022-433H
5022-433H
Hent: 5022-433H.pdf
Hent: 5022-432H.pdf
Hent: 5022-434G.pdf