5022-821H
API DelevanAPI Delevan
5022-821H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-821H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Dataark: 5022-821H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-821H
Varenummer 5022-821H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47173 pcs Datablad 5022-821H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022-821H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.3A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-754F
5022-754F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
På lager: 19456 pcs
Hent: 5022-754F.pdf
RFQ
5022-822J
5022-822J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
På lager: 51407 pcs
Hent: 5022-822J.pdf
RFQ
5022-822H
5022-822H
Hent: 5022-822H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Hent: 5022-821F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
5022-822G
5022-822G
Hent: 5022-822G.pdf
Hent: 5022-754J.pdf
Hent: 5022-821G.pdf
Hent: 5022-754H.pdf