5022-821J
API DelevanAPI Delevan
5022-821J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Dataark: 5022-821J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5022-821J
Varenummer 5022-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54041 pcs Datablad 5022-821J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-821J TR 800
DN2258TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Phenolic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 820nH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 220MHz Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max Nuværende vurdering 1.3A
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5022-822G
5022-822G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
På lager: 28487 pcs
Hent: 5022-822G.pdf
RFQ
5022-821H
5022-821H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
På lager: 47173 pcs
Hent: 5022-821H.pdf
RFQ
5022-822F
5022-822F
Hent: 5022-822F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Hent: 5022-754H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
Hent: 5022-823F.pdf
Hent: 5022-823G.pdf
5022-822J
5022-822J
Hent: 5022-822J.pdf
Hent: 5022-754J.pdf