5500-184J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 2.57A 150 MOHM
Dataark: 5500-184J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500-184J
Varenummer 5500-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 2.57A 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18464 pcs Datablad 5500-184J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500-184J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 2.57A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.57A Nuværende - Mætning 1.3A
Relaterede produkter
5500-183K
5500-183K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
På lager: 24466 pcs
Hent: 5500-183K.pdf
RFQ
5500-155J
5500-155J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18 OHM
På lager: 20273 pcs
Hent: 5500-155J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5 OHM
Hent: 5500-185J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 260MA 14.8 OHM
Hent: 5500-186K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 2.57A 150 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 300MA 10.7 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD