5500-223J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
Dataark: 5500-223J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500-223J
Varenummer 5500-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18156 pcs Datablad 5500-223J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500-223J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 6.43A 24 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 24 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.43A Nuværende - Mætning 3.65A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500-185K
5500-185K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5 OHM
På lager: 26537 pcs
Hent: 5500-185K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 260MA 14.8 OHM
På lager: 22723 pcs
Hent: 5500-186K.pdf
RFQ
5500-184J
5500-184J
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 2.57A 150 MOHM
Hent: 5500-184J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM