5500-226J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-226J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
Dataark: 5500-226J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500-226J
Varenummer 5500-226J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18103 pcs Datablad 5500-226J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500-226J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 22mH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22mH Unshielded Inductor 230mA 18 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 18 Ohm Max
Nuværende vurdering 230mA Nuværende - Mætning 120mA
Relaterede produkter
5500-225K
5500-225K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM
På lager: 26022 pcs
Hent: 5500-225K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
På lager: 27017 pcs
Hent: 5500-223K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM
5500-274J
5500-274J
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM
Hent: 5500-274J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
Hent: 5500-273J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM