5500-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Dataark: 5500-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500-822J
Varenummer 5500-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20976 pcs Datablad 5500-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500-822J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 8.74A 13 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 13 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.74A Nuværende - Mætning 6.52A