5500-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Dataark: 5500-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500-823J
Varenummer 5500-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18726 pcs Datablad 5500-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500-823J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 3.88A 66 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 66 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.88A Nuværende - Mætning 1.94A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500-685K
5500-685K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
På lager: 23185 pcs
Hent: 5500-685K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
På lager: 27948 pcs
Hent: 5500-825K.pdf
RFQ
5500-825J
5500-825J
Hent: 5500-825J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM
Hent: 5500-824J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD