5500R-224J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM
Dataark: 5500R-224J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-224J
Varenummer 5500R-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20327 pcs Datablad 5500R-224J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-224J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Inductor 2.48A 162 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 162 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.48A Nuværende - Mætning 1.19A
Relaterede produkter
5500R-226J
5500R-226J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
På lager: 22721 pcs
Hent: 5500R-226J.pdf
RFQ
5500R-225K
5500R-225K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM
På lager: 28643 pcs
Hent: 5500R-225K.pdf
RFQ
5500R-273J
5500R-273J
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
Hent: 5500R-273J.pdf
5500R-223J
5500R-223J
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
Hent: 5500R-223J.pdf
5500R-224K
5500R-224K
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM
Hent: 5500R-224K.pdf
5500R-185J
5500R-185J
Beskrivelse: FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5 OHM
Hent: 5500R-185J.pdf
5500R-185K
5500R-185K
Hent: 5500R-185K.pdf
5500R-186J
5500R-186J
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 260MA 14.8 OHM
Hent: 5500R-186J.pdf
5500R-223K
5500R-223K
Hent: 5500R-223K.pdf
5500R-186K
5500R-186K
Hent: 5500R-186K.pdf
5500R-225J
5500R-225J
Hent: 5500R-225J.pdf
5500R-226K
5500R-226K