5500R-226J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-226J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
Dataark: 5500R-226J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5500R-226J
Varenummer 5500R-226J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22721 pcs Datablad 5500R-226J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5500R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5500R-226J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 22mH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22mH Unshielded Inductor 230mA 18 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 18 Ohm Max
Nuværende vurdering 230mA Nuværende - Mætning 120mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500R-223K
5500R-223K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
På lager: 21977 pcs
Hent: 5500R-223K.pdf
RFQ
5500R-224J
5500R-224J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM
På lager: 20327 pcs
Hent: 5500R-224J.pdf
RFQ
5500R-223J
5500R-223J
Hent: 5500R-223J.pdf
5500R-224K
5500R-224K
Hent: 5500R-224K.pdf
5500R-273J
5500R-273J
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
Hent: 5500R-273J.pdf
5500R-274K
5500R-274K
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM
Hent: 5500R-274K.pdf
5500R-225J
5500R-225J
Beskrivelse: FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM
Hent: 5500R-225J.pdf
5500R-225K
5500R-225K
Hent: 5500R-225K.pdf
5500R-226K
5500R-226K
Beskrivelse: FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
Hent: 5500R-226K.pdf
5500R-274J
5500R-274J
Hent: 5500R-274J.pdf
5500R-275J
5500R-275J
Beskrivelse: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
Hent: 5500R-275J.pdf
5500R-273K
5500R-273K