5500R-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Dataark: 5500R-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-822J
Varenummer 5500R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22039 pcs Datablad 5500R-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-822J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 8.74A 13 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 13 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.74A Nuværende - Mætning 6.52A
Relaterede produkter
5500R-824K
5500R-824K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM
På lager: 28772 pcs
Hent: 5500R-824K.pdf
RFQ
5500R-823K
5500R-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
På lager: 22721 pcs
Hent: 5500R-823K.pdf
RFQ
5500R-684K
5500R-684K
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM
Hent: 5500R-684K.pdf
5500R-823J
5500R-823J
Hent: 5500R-823J.pdf
5500R-822K
5500R-822K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Hent: 5500R-822K.pdf
5500R-685J
5500R-685J
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
Hent: 5500R-685J.pdf
5500R-686K
5500R-686K
Beskrivelse: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
Hent: 5500R-686K.pdf
5500R-825J
5500R-825J
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
Hent: 5500R-825J.pdf
5500R-685K
5500R-685K