5500R-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Dataark: 5500R-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-823J
Varenummer 5500R-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21604 pcs Datablad 5500R-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-823J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 3.88A 66 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 66 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.88A Nuværende - Mætning 1.94A
Relaterede produkter
5500R-823K
5500R-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD