CM9900-823
API DelevanAPI Delevan
CM9900-823 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM9900-823
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse CMC 82UH 2.8A 2LN TH
Dataark: CM9900-823.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM9900-823
Varenummer CM9900-823 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse CMC 82UH 2.8A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16927 pcs Datablad CM9900-823.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Størrelse / Dimension 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serie CM9900
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne CM9900-823 BULK 100
DN4603
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktans @ Frekvens 82µH @ 1kHz Højde (Max) 0.669" (17.00mm)
Filter type - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 82µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.8A DCR 23 mOhm DC-modstand (DCR) (Max) 23 mOhm
Nuværende vurdering (Max) 2.8A Godkendelser -