CM9900-824
API DelevanAPI Delevan
CM9900-824 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM9900-824
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse CMC 820UH 1.1A 2LN TH
Dataark: CM9900-824.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM9900-824
Varenummer CM9900-824 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse CMC 820UH 1.1A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19184 pcs Datablad CM9900-824.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Størrelse / Dimension 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serie CM9900
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne CM9900-824 BULK 100
DN4614
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktans @ Frekvens 820µH @ 1kHz Højde (Max) 0.669" (17.00mm)
Filter type - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 820µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 131 mOhm DC-modstand (DCR) (Max) 131 mOhm
Nuværende vurdering (Max) 1.1A Godkendelser -