EMI0603R-220
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EMI0603R-220
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Dataark: EMI0603R-220.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EMI0603R-220
Varenummer EMI0603R-220 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 496686 pcs Datablad EMI0603R-220.pdf
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie EMI0603R
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Andre navne EMI0603R-220 4000 TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans @ Frekvens 220 Ohms @ 100MHz
Højde (Max) 0.037" (0.95mm) Filter type -
DC-modstand (DCR) (Max) 300 mOhm Nuværende vurdering (Max) 300mA