EMI0603R-300
Produkt oversigt
Varenummer: EMI0603R-300
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Dataark: EMI0603R-300.pdf
  • Besked
Specifikationer for EMI0603R-300
Varenummer EMI0603R-300 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 492522 pcs Datablad EMI0603R-300.pdf
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie EMI0603R
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Andre navne EMI0603R-300 4000 TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans @ Frekvens 300 Ohms @ 100MHz
Højde (Max) 0.037" (0.95mm) Filter type -
DC-modstand (DCR) (Max) 350 mOhm Nuværende vurdering (Max) 300mA