EMI1206R-120
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EMI1206R-120
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Dataark: 1.EMI1206R-120.pdf2.EMI1206R-120.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EMI1206R-120
Varenummer EMI1206R-120 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 372612 pcs Datablad 1.EMI1206R-120.pdf2.EMI1206R-120.pdf
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie EMI1206R
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne EMI1206R-120 3000 TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans @ Frekvens 120 Ohms @ 100MHz
Højde (Max) 0.051" (1.30mm) Filter type -
DC-modstand (DCR) (Max) 150 mOhm Nuværende vurdering (Max) 500mA