EMI1206R-1200
Produkt oversigt
Varenummer: EMI1206R-1200
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FERRITE BEAD 1.2 KOHM 1206 1LN
Dataark: 1.EMI1206R-1200.pdf2.EMI1206R-1200.pdf
  • Besked
Specifikationer for EMI1206R-1200
Varenummer EMI1206R-1200 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FERRITE BEAD 1.2 KOHM 1206 1LN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 404126 pcs Datablad 1.EMI1206R-1200.pdf2.EMI1206R-1200.pdf
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie EMI1206R
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne EMI1206R-1200 3000 TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans @ Frekvens 1.2 kOhms @ 100MHz
Højde (Max) 0.051" (1.30mm) Filter type -
DC-modstand (DCR) (Max) 400 mOhm Nuværende vurdering (Max) 200mA