ER1641-182KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-182KS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-182KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ER1641-182KS
Varenummer ER1641-182KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22446 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1134-1153
1134-1153-2-MIL
1134-1153-MIL
ER1641-182KS-250 TR
ER1641182KS
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.8µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 105MHz
Detaljeret beskrivelse 1.8µH Unshielded Inductor 755mA 140 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 755mA Nuværende - Mætning -