ER1641-183KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-183KM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ER1641-183KM
Varenummer ER1641-183KM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12747 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-183KM 2500 TR
ER1641-183KM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Molded Inductor 300mA 890 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 890 mOhm Max
Nuværende vurdering 300mA Nuværende - Mætning -