HF1008-152G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-152G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-152G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM
Dataark: HF1008-152G.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-152G
Varenummer HF1008-152G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19650 pcs Datablad HF1008-152G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008-152G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 165MHz
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Inductor 315mA 1.5 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 315mA Nuværende - Mætning -