HF1008-180M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-180M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-180M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM
Dataark: HF1008-180M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-180M
Varenummer HF1008-180M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59996 pcs Datablad HF1008-180M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-180M
1008HF-180M-ND
HF1008-180M TR 500
HF1008-180M-ND
HF1008-180MTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Non-Magnetic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 50MHz
selvinduktion 18nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 2.25GHz Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 965mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max Nuværende vurdering 965mA